افزایش هیجان ‌پیش‌بینی هنرمندان موسیقی با دو برابر شدن امتیازات


نظرات هنرمندان درباره مسابقات روز دوم مرحله حذفی جام جهانی منتشر شد

افزایش هیجان ‌پیش‌بینی هنرمندان موسیقی با دو برابر شدن امتیازات

آکنا موزیک پیش‌بینی صد هنرمند موسیقی از روز دوم مرحله یک هشتم نهایی منتشر شد. امروز قرار است تیم‌های روسیه و اسپانیا از ساعت 18:30 و دانمارک و کرواسی از ساعت 22:30 به مصاف همدیگر می‌روند. مسابقاتی که شاید اگر پیش از جام جهانی 2018 در مورد آنها صحبت می‌شد راحت‌تر قابل پیش‌بینی بود. اما این جام تا الان نشان داده که واقعاً پیش‌بینی سخت است و در هر بازی باید منتظر یک اتفاق غیرمنتظره بود. این روند از مرحله گروهی ادامه داشت و شب گذشته با حذف دو تیم آرژانتین و پرتغال ادامه پیدا کرد و فوق ستاره‌های این دو تیم یعنی مسی و رونالدو با دست خالی به خانه برگشتند.
 
اما همزمان با شروع مرحله حذفی جام جهانی 2018، رقابت پیش‌بینی هنرمندان موسیقی که به همت سایت «آکنا موزیک» در جریان است رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است. بر همین اساس از این مرحله امتیازات پیش‌بینی‌ها دو برابر شده و هر پیش‌بینی دقیق 20 امتیاز خواهد داشت. پیش‌بینی تیم برنده با تفاضل گل صحیح 14 امتیاز، پیش‌بینی تیم برنده با تفاضل گل غلط 10 امتیاز و پیش‌بینی غلط هم 4 امتیاز برای شرکت‌کنندگان خواهد داشت.
 
در ادامه می‌توانید جدول پیش‌بینی هنرمندان موسیقی از رقابت‌های روز دوم مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 را ببینید. همچنین شما هم می‌توانید پیش‌بینی خود از مسابقات امروز را در قسمت نظرات همین صفحه ثبت کنید و به قید قرعه برنده بلیت کنسرت خواننده محبوبتان شوید.

.
 

 

منبع: 

اختصاصی سایت «آکنا موزیک»

نظرات بسته است