ایرج رحمانپور کنسرتش را به بهمن علاءالدین تقدیم کرد


آکنا موزیک – ایرج رحمانپور تازه‌ترین کنسرتش را که در تالار وحدت برگزار شد، به روح بلند زنده‌یاد بهمن علاءالدین(مسعود بختیاری) تقدیم کرد.

به گزارش «آکنا موزیک»، ایرج رحمانپور خواننده موسیقی لرستان جمعه 16 آذر 1397 کنسرت خود را در تالار وحدت برگزار کرد.

در این کنسرت گروه «هانای» به سرپرستی امیر نوروزی، رحمانپور را همراهی کردند. این اجرا شامل دو بخش بود که بخش نخست به اجرای قطعه‌هایی در دستگاه «ماهور» و بخش دوم به اجرای قطعه‌هایی در دستگاه «شور» اختصاص داشت.

از نکات جالب این کنسرت حضور مخاطبانی بود که اصالت‌شان به مناطق زاگرس نشین ایران برمی‌گشت. تقریبا از دوازده استان کشور مخاطبان به سالن آمده بودند.

همچنین این کنسرت دو مخاطب ویژه داشت که از اروپا به ایران سفر کرده بودند و طی سفرشان به دیدن و شنیدن این کنسرت آمدند. این کنسرت از پرشورترین و پرمخاطب‌ترین کنسرت‌هایی بود که طی سال جاری در عرصه موسیقی نواحی ایران برگزار شده است.

خواهرِ بهمن علاءالدین(مسعود بختیاری) هم مهمان ویژه‌ی این مراسم بود. رحمانپور در بخشی از این کنسرت در سخنانی ضمن تمجید از زنده‌یاد مسعود بختیاری، اجرایش را به روح بلند این خواننده تقدیم کرد.

امیر نوروزی نوازنده کمانچه و سرپرست گروه، شاهرخ پیمانی نوازنده سرنا، احمد رنجبر نوازنده عود، مهدی مرتضایی نوازنده سنتور، علیرضا عقیقی نوازنده تار، کسرا زرین قلم نوازنده کمانچه بم و بابک شکری نوازنده تنبک، اعضای گروه «هانای» را تشکیل می‌دادند.

نظرات بسته است