بالکن شیشه ای

شیشه بالکن یا بالکن شیشه ای نام مستعار سازه ای است که درآن میتوانید با استفاده از شیشه ، آلومینیوم و لاستیک های پلی آمید یک فضای کاملا ایمن درمقابل رطوبت ، گرد و خاک ، هوای سرد و گرم ، حشرات و تمام عوامل خارجی که ممکن است باعث ایجاد نارضایتی شود را کنترل کرده و موجب ایجاد آرامش برای مصرف کنندگان محترم گردد.

نام بالکن شیشه ای و شیشه بالکن صرفا به جهت کارایی ابتدایی آن که در بالکن ها و فضاهای مشابه به آن که درخواست مصرف کنندگان این بود که درهرزمانی که میخواستند هم از قابلیت کاملا بسته بودن آن فضا و هم از قابلیت تماما باز بودن آن فضا استفاده کنند و حالت بالکن را ایجاد کند، به همین صورت در میان افراد شکل گرفته است و در واقع نام صحیح و مهندسی آن پارتیشن شیشه ای یا شیشه تاشو میباشد که البته کمتر مورد استفاده قرار میگیرد. در این مقاله ما هم برای راحتی خوانندگان محترم از نام های مستعار شیشه بالکن و یا بالکن شیشه ای استفاده میکنیم.

امروزه در ساختمان های مدرن به جهت رفاه حال افراد بالکن شیشه ای مورد استفاده ی عموم مردم قرار گرفته و سازندگان بسیاری شیشه بالکن را در زمان فروش واحدهای خود به عنوان یک مزیت کارآمد و عالی به خریداران معرفی کرده و طراحان نیز بواسطه وجود تنوع رنگ و طرح های موجود در محصول بالکن شیشه ای شرکت ایمن در میتوانند از آن به عنوان یک محصول مناسب برای استفاده در ایده پردازی ها و طراحی های خاص و منحصر به فرد خود استفاده کنند. شیشه بالکن کارایی های فراوانی دارد و در انواع اماکن اعم از واحد های مسکونی ، رستوران ها ، فروشگاه ها ، واحد های تجاری و اداری ، روف گاردن و سایر اماکن مورد استفاده قرار میگیرد، بالکن شیشه ای صرفا برای جدا کردن فضا های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار نمیگیرد و از آن برای پارتیشن بندی فضاهای داخلی و حتی برای ویترین محصولات مختلف نیز استفاده میشود.

منبع : emen-door.ir/%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DA%A9%D9%86

نظرات بسته است