سالار عقیلی و علیرضا قربانی با تیم ملی فوتبال ایران به روسیه می‌روند؟


اخبار غیررسمی درباره خوانندگان سرود تیم ملی فوتبال

سالار عقیلی و علیرضا قربانی با تیم ملی فوتبال ایران به روسیه می‌روند؟

آکنا موزیک – در حالی که طبق تفاهم نامه منتشر شده بین بنیاد رودکی و فدراسیون فوتبال قرار بود اسامی خوانندگان سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران از سوی بنیاد رودکی منتشر شود، صبخ امروز برخی مقامات فدراسیون در گفتگو با برخی رسانه ها از حضور سالار عقیلی و علیرضا قربانی به عنوان خوانندگان سرود تیم ملی در جام جهانی فرانسه خبر دادند.

به گزارش «آکنا موزیک»، سالار عقیلی و علیرضا قربانی در حالی به عنوان خواننده سرود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه معرفی شده اند که هنوز هیچ منبع رسمی در فدراسیون فوتبال و بنیاد رودکی حاضر به تائید این اسامی نیست.

علی اکبر صفی پور دقایقی پس از انتشار این خبر در گفتگو با خبرنگار سایت «آکنا موزیک» از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و اعلام کرد که جزئیات قطعی این ماجرا قطعا بایستی از سوی بنیاد رودکی در اختیار رسانه ها قرار بگیرد.

دراین بین غلامحسین زمان آبادی معاون فدراسیون فوتبال نیز دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار سایت «آکنا موزیک» در این باره گفت: «من تهران نیستم و در جریان ریز مباحث مطرخ شده در رسانه ها از سوی مدیران فدراسیون نبودم. آنچه مشخص بود بر اساس تفاهم نامه بایستی اسامی و جزئیات سرود تیم ملی از طریق بنیاد رودکی در اختیار رسانه ها قرار می گرفت ولی ظاهر خبر به بیرون درز کرده است. اجازه بدهید مدیران بنیاد رودکی قطعا در این باره اظهار نظرات رسمی را در اختیار رسانه ها قرار خواهند داد.»

گفتنی ست پیش تر اسامی خوانندگانی چون همایون شجریان، بهنام بانی و… بعنوان خواننده سورد رسمی تیم ملی اعلام شده بود.

سایت «آکنا موزیک» در تلاش است جزئیات بیشتری در این زمینه در ساعات آینده منتشر کند.

منبع: 

اختصاصی سایت «آکنا موزیک»

نظرات بسته است