مصاف ایران و ماتادورها در راه تحقق رویای دیرین


پیش‌بینی هنرمندان موسیقی از رقابت‌های روز هفتم جام‌جهانی 2018 منتشر شد

مصاف ایران و ماتادورها در راه تحقق رویای دیرین

آکنا موزیک پیش‌بینی‌های اهالی موسیقی از هفتمین و مهمترین روز مسابقات جام جهانی 2018 برای ایرانیان سراسر دنیا منتشر شد. بازی‌های امروز از یک سو به دلیل مسابقه تیم‌های ایران و اسپانیا اهمیت دارد و از سوی دیگر دو تیم پرتغال و مراکش از گروهی که ما در آن قرار داریم هم به مصاف یکدیگر می‌روند. شاید در پایان بازی‌های امروز رویای دیرینه تیم ملی فوتبال ایران که صعود از مرحله گروهی مسابقات جام‌جهانی است محقق شود و به همین دلیل نگاه خیلی‌ها به بازی‌های گروه B معطوف شده است.
 
صد هنرمند حاضر در اولین رقابت پیش‌بینی جام‌جهانی که به همت سایت «آکنا موزیک» در حال برگزاری است پیش‌بینی‌های متفاوتی نسبت به بازی ایران و اسپانیا داشتند. با وجود اینکه اغلب آنها شانس بیشتری برای ماتادورها قائل هستند ولی در میان پیش‌بینی‌ها، برد ایران و تساوی هم دیده می‌شود. برای بازی اول امروز هم اغلب هنرمندان شانس بیشتری برای تیم پرتغال قائل بوده‌اند. دیدار بعدی روز هفتم هم که از ساعت 19:30 برگزار می‌شود بین تیم‌های اروگوئه و عربستان است که با توجه به شکست سنگین این نماینده آسیا در بازی اول، به احتمال زیاد اروگوئه راهی مرحله دوم مسابقات شود.
 
اما در جدول رده‌بندی هنرمندان حاضر در رقابت پیش‌بینی جام جهانی 2018 هیجان زیادی ایجاد شده است. به دلیل اینکه پس از پایان هر بازی این جدول دستخوش تغییرات می‌شود و فاصله نزدیک هنرمندان باعث شده تا فعلاً رتبه خاصی را برای هنرمندی متصور شویم. در پایان رقابت‌های روز گذشته بخت با هنرمندانی که امتیازات بالایی در روزهای گذشته کسب کرده بودند یار نبود. شاید دلیل این موضوع هم پیروزی تقریباً عجیب سنگال برابر لهستان و ژاپن برابر کلمبیا و همچنین برد پرگل روسیه مقابل مصر بود. به همین دلیل هنرمندان زیادی امتیاز 2 را به دلیل پیش‌بینی‌های نادرست کسب کردند.
 
اکنون می‌توانید آخرین تغییرات جدول رده‌بندی هنرمندان را از این صفحه و پیش‌بینی‌های اهالی موسیقی از رقابت‌های روز هفتم را در ادامه همین پست ببینید. همچنین اگر تمایل به شرکت در این رقابت بزرگ پیش‌بینی دارید کافیست در قسمت نظرات همین صفحه پیش‌بینی‌های خود از مسابقات روز هفتم را بنویسید و برنده بلیت کنسرت خواننده محبوبتان شوید.

 

منبع: 

اختصاصی سایت «آکنا موزیک»

نظرات بسته است