همکاری رامین بهنا با امید نعمتی، ماکان اشگواری و بهزاد عمرانی


آثار جدید این هنرمند به زودی منتشر می‌شوند

همکاری رامین بهنا با امید نعمتی، ماکان اشگواری و بهزاد عمرانی

آکنا موزیک رامین بهنا، سرپرست گروه «بهنا» در جدیدترین فعالیت‌های خود خبر از تمرکز روی آثار باکلام و ساخت قطعاتی با صدای امید نعمتی، بهزاد عمرانی، ماکان اشگواری، مانی صفی‌خانی و همچنین رضا رامتین‌نیا داد.
 
رامین بهنا که می‌توان از او به عنوان یکی از پیشگامان موسیقی آلترناتیو نام برد، بعد از فعالیت‌هایش در گروه «آویژه» (سال 75)، گروه دیگری با نام «بهنا» راه‌اندازی کرد و حالا 12 سال است که فعالیت‌هایش را با این گروه پیش می‌برد. او در این سال‌ها در کنار گروهش، پروژه‌های دیگری هم انجام داده که می‌توان به همکاری با محمد نوری (به عنوان رهبر ارکسترش)، هومن جاوید و آرش سبحانی در گروه «راز شب»، آلبوم «من و دوست غولم» با صدای فرشاد فزونی و… در بخش باکلام موسیقی نام برد.
 
رامین بهنا به آکنا موزیک می‌گوید که این روزها بیشتر مشغول تولید موسیقی است و در این راستا چندین قطعه بی‌کلامش را تنظیم مجدد کرده است. علاوه بر این می‌گوید: «ایده‌های مختلفی در سر داشتم که به دلیل ازدیاد آنها، تصمیم گرفتم با خواننده‌های مختلفی همکاری کنم تا هر یک از آثار تولید شده با دیگری تفاوت داشته باشد.»
 
بهنا در این قطعات از سازهایی نظیر پیانو، درامز، گیتار، کیبورد، کلارینت و تار استفاده کرده و به این ترتیب با تعدادی از اعضای گروه «بهنا» یعنی کسری ابراهیمی و سیاوش امامی و همچنین بهرنگ بقایی و سهیل پیغمبری به‌عنوان نوازنده همکاری کرده است.
 
از آنجایی که این آهنگساز معتقد است دوره آلبوم تمام شده، قصد دارد این پروژه را در قالب تک ترک منتشر و در صورت امکان همه آنها را به شکل آلبوم روانه بازار موسیقی کند.

نظرات بسته است