یکی از گربه‌های ایرانی مجاز شد


آرین نائینی موزیک ویدئوی «مرز بی‌کسی» را منتشر کرد

یکی از گربه‌های ایرانی مجاز شد

آکنا موزیک – قطعه «مرز بی کسی» اولین اثر مجاز و رسمی آرین نائینی است که سال 87 برای اولین‌بار در فیلم سینمایی «کسی از گربه‌های ایرانی خبر ندارد» به مخاطبان موسیقی معرفی شد. او حالا پس از گذشت سال‌ها، اثر تازه خود را در قالب موزیک ویدئوی «مرز بی‌کسی» به کارگردانی صبا مقدمی و تهیه‌کنندگى کیان حجازى، منتشر کرده است.
 
آرین نائینی در خانواده‌ای هنرمند به دنیا آمده و پدرش علی نائینی کارگردان، مجسمه ساز و نقاش از هنرمندان معاصر کشور است. آن سال پس از پخش فیلم و به شهرت رسیدن اغلب هنرمندانی که در مقابل لنز دوربین قرار گرفته بودند، تعدادی تصمیم به خارج شدن از کشور و ادامه فعالیت در اروپا و آمریکا گرفتند که البته موفق به این کار هم شدند اما نائینی علیرغم دعوتنامه‌هاى متعدد هنرى از کشورهاى اروپایى، در ایران ماند تا روزى بتواند به شکل قانونى و در چارچوب قوانین رسمی ایران، براى مخاطبین محتواى فرهنگى تولید کند.
 
ناگفته نماند این روزها آرین نائینى با اعضاى گروهش در حال تمرین مستمر براى اجراهاى زنده پیش رویشان هستند و طبق گفته کیان حجازی (تهیه‌کننده آثار نائینی) آلبومی هم از این موزیسین، مراحل دریافت مجوز را پشت سر گذاشته و در تابستان توسط «نشر و پخش جوان» راهی بازار موسیقی خواهد شد.
 
می‌توانید «مرز بی کسی» را از «تماشاخانه سایت آکنا موزیک» ببینید و دانلود کنید.

نظرات بسته است